MATERIAŁ MARKETINGOWY

 

 

1.

Podstawowa pomoc po wypadku dla każdego

Kupując w Warcie polisę OC Komfort czy AC Standard otrzymasz w cenie holowanie pojazdu do 100 km, informację serwisową czy usługę przekazania wiadomości. Do AC Komfort dołączamy m.in. usługę samochodu zastępczego po wypadku lub kradzieży do 5 dni.

2.

Pełne odszkodowanie bez potrąceń

Nasze polisy AC gwarantują wypłatę nawet za najmniejsze uszkodzenia. Jeśli Twoim autem mają kierować doświadczeni kierowcy, w standardowej umowie nie stosujemy żadnych potrąceń kwoty odszkodowania z tytułu tzw. udziału własnego.

3.

Pomoc w razie awarii bez względu na wiek pojazdu

W wariancie Złoty+ uzyskasz pomoc nie tylko po wypadku ale też awarii pojazdu bez względu na jego wiek.

4.

Assistance na wyjazd za granicę lub wczasy w Polsce

Chcesz przed wyjazdem za granicę lub np. na wczasy w Polsce zagwarantować sobie pomoc nie tylko w razie wypadku, ale też awarii? Wybierz wariant Podróżnik 15, za jedyne 89 zł. Jest on dostępny również dla posiadających samo OC, bez względu na wiek auta! Pamiętaj, że wszystkie nasze odpłatne roczne warianty assistance działają w całej Europie.

5.

Ochrona od wszystkich ryzyk

Warta chroni Ciebie od wszystkich zdarzeń losowych oprócz tych, które zostały wymienione w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. W praktyce oznacza to szerszy i bardziej przejrzysty zakres ochrony od oferowanego na rynku.

 

 

Zobacz, co oferujemy kierowcom i pasażerom. Co to jest ubezpieczenie OC, AC i Assistance.  Porównanie produktów komunikacyjnych

Laur Konsumenta 2020

Warta ponownie wygrała w ogólnopolskim rankingu konsumenckim i zdobyła I miejsce oraz Złote Godło.

Konsumencki Lider Jakości 2019 - GRAND PRIX

Elitarne wyróżnienie Grand Prix za całoroczne dokonania w 2019 r. przyznane przez klientów za wysoki standard obsługi.

Laur Konsumenta - LIDER XV-lecia

Warta jako jedyny ubezpieczyciel na rynku zdobyła tytuł Laur Konsumenta – Lider 15-lecia. Wyróżnienie jest ukoronowaniem sukcesów odnoszonych w tym ogólnopolskim plebiscycie na przestrzeni ostatnich 15 lat.